دانلود آموزش تخریب کنترل شده ساختمان با استفاده از افکت های هودینی

آموزش تخریب کنترل شده ساختمان با استفاده از افکت های هودینی، یک دوره آموزشی جذاب و کاربردی است که به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از این نرم افزار قدرتمند، تکنیک‌های حرفه‌ای تخریب ساختمان را درک کنند. افکت‌های هودینی ابزارهایی هستند که به کاربران اجازه می‌دهند تا به طور دقیق و کنترل شده، ساختمان‌ها را تخریب کنند. این آموزش شامل مباحثی مانند مدل‌سازی ساختمان، شبیه‌سازی و تحلیل تخریب و ایجاد افکت‌های واقع‌گرایانه است. با دانلود این آموزش، کاربران می‌توانند مهارت‌های لازم برای انجام تخریب کنترل شده ساختمان را به دست آورده و در صنعت ساختمان و فیلمسازی بهره‌وری بالایی داشته باشند.

[tabs type=”horizontal”] [tabs_head] [tab_title] توضیحات [/tab_title] [tab_title] ویدیو معرفی [/tab_title] [/tabs_head] [tab]

با این کارگاه آموزشی 5 ساعته توسط تیموچین اوزگر، رئیس FX در برنده جایزه آقای X، نحوه ایجاد صحنه تخریب قابل هدایت هنری در هودینی را بیابید. کل این کارگاه در داخل هودینی تدریس می شود. تنها درک اولیه از رابط کاربری هودینی تنها چیزی است که برای ادامه همراه با این آموزش، از یک فایل صحنه خالی تا یک تخریب کامل، لازم است.

تیم تکنیک‌های تخریب بدن سفت و سخت (RBD) خود را با استفاده از حل‌کننده گلوله RBD نشان می‌دهد و نحوه شکستن صحیح یک مدل و ایجاد محدودیت‌ها را همراه با شبیه‌سازی‌های ثانویه مانند باقی‌مانده‌ها و اثرات pyro به اشتراک می‌گذارد. در طول فرآیند، تیم تمام ابزارها و مفاهیم مورد نیاز را توضیح می‌دهد، از راه‌اندازی TOPs برای تکرار سریع، شکست مواد RBD، بسته‌بندی‌های اولیه، محدودیت‌های RBD، ثانویه‌های شبیه‌سازی، تنظیم دود خالص DOP سفارشی، تنظیمات Sparse Sim Pyro، حلقه‌های for-loop با بلوک‌های کامپایل ، نمونه ها و رندر با Redshift. به عنوان آخرین مرحله، تیم توضیح می دهد که چگونه می توان همه رویدادها را با اشیاء سفارشی آغاز کرد تا تخریب کامل ساختمان خود را در داخل هودینی ایجاد کند.

[/tab] [tab] [/tab] [/tabs]

برای دیدن آموزش های بیشتر از هودینی میتوانید به صفحه آموزش هودینی مراجعه کنید.

معتبرترین فروشگاه

این کار محتوای کنونی ویرایشگر را با آخرین نسخهٔ ذخیره‌شده جایگزین می‌کند. می‌توانید از دکمه‌های بازگردانی/بازانجام برای بازگرداندن محتوای پیشین یا استفاده از محتوای تازه استفاده کنید.

بالاترین کیفیت محصولات

بالاترین امنیت خرید

خرید و دانلود آنی

پشتیبانی بسیار سریع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up