در دوره دانلود آموزش Udemy – Intro To Hair And Fur In Houdini 19.5 با سیستم خز و مو در هودینی آشنا می شوید و نحوه استفاده از ابزارهای مختلف آن را یاد می گیرید. ما با یک پروژه ساده شروع می کنیم و یک خز برای یک عروسک خرس تولید می کنیم. در این بخش به شما اصول پایه ای در مورد راهنماها و تقسیم بندی هندسه برای خز آموزش داده می شود. سپس با تنظیم نور، مواد و رندر به نتیجه نهایی خود می رسید.

بعد از آن، در بخش دوم به سراغ تکنیک های پیشرفته تر برای ایجاد موهای حرفه ای برای شخصیت ها خواهید رفت. در این بخش با ابزارهای نظافت و راهنمای هودینی کار خواهید کرد و نکات و ترفندهای مفید را فرا خواهید گرفت.

در بخش سوم، چالش بزرگتر را پذیرفته و یک مو برای یک دختر کارتونی طراحی خواهید کرد. در این بخش به شما نحوه ایجاد، ویرایش و جزئیات دادن به راهنماها، تولید و تغییر شکل موها، نورپردازی و مواد سازی و همچنین ساخت ابرو آموخته خواهد شد.

برای ثبت نام در این دوره لازم است که حداقل 1 ماه با هودینی کار کرده باشید و با اصول اولیه آن مانند رابط کاربری، گره ها، شبکه ها و مواد آشنا باشید.

معتبرترین فروشگاه

این کار محتوای کنونی ویرایشگر را با آخرین نسخهٔ ذخیره‌شده جایگزین می‌کند. می‌توانید از دکمه‌های بازگردانی/بازانجام برای بازگرداندن محتوای پیشین یا استفاده از محتوای تازه استفاده کنید.

بالاترین کیفیت محصولات

بالاترین امنیت خرید

خرید و دانلود آنی

پشتیبانی بسیار سریع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up